Në Vushtrri po bëhet dezinfektimi i hyrjeve publike të banesave dhe institucioneve

Kosova

Në Vushtrri po bëhet dezinfektimi i hyrjeve publike të banesave dhe institucioneve

Nga: A.SH Më: 28 maj 2020 Në ora: 13:33
Foto

Në qytetin e Vushtrrisë, po vazhdon dezinfektimi i hyrjeve publike të banesave kolektive.

Kryetari Xhafer Tahiri ka thënë se, kjo po bëhet me qëllim të parandalimit të koronavirisut.

“Po vazhdon dezinfektimi i hyrjeve publike të banesave kolektive si dhe institucioneve publike në Vushtrri, me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid 19”, shkruan Tahiri në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat