Shiu vazhdon: Ky është moti për të dielën - Bota Sot
Shiu vazhdon: Ky është moti për të dielën

Kosova

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Shiu vazhdon: Ky është moti për të dielën

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 07:08
ilustrim

Moti për të dielën pritet të jetë me vranësira dhe shi. Në mëngjes në ultësira mundësi për mjegull. 

Gjatë ditës kryesisht me vransira, e pasdite shtrëngata të shpërndara me shi.

Temperaturat e ajrit do të luhaten kryesisht rreth vlerave mesatare, me minimale 13C deri 14C, e ato maksimale nga 22C deri në 25C.Do të fryejë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-10m/s.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test