Aksident i rëndë në Drenas, disa të lënduar rëndë - Bota Sot
Aksident i rëndë në Drenas, disa të lënduar rëndë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Drenas, disa të lënduar rëndë

Më: 9 janar 2019 Në ora: 10:50
Foto ilustrim

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në Korroticë të Drenasit.

Nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë  ndihma e shpejtë dhe Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...