Zhduket një vajzë e mitur në Fushë Kosovë - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Fushë Kosovë

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:33
Ilustrim

Një person ka njoftuar policinë se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia është në kërkim të vajzës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...