Publikoi video në rrjete sociale duke shtënë me armë, arrestohet një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Publikoi video në rrjete sociale duke shtënë me armë, arrestohet një person në Gjakovë

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 09:58
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të shtunën, rreth orës 18 e 30, në Gjakovë, pasi policia kanë arritur të sigurojnë një video në rrjete sociale, ku i dyshuari shihet duke shtënë me armë.

Në konsultim me prokurorin është kontaktuar i dyshuari, i cili, pas dorëzimit të armës dhe intervistimit.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat