Rrahje në Pejë, tre të arrestuar - Bota Sot
Rrahje në Pejë, tre të arrestuar

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Rrahje në Pejë, tre të arrestuar

Nga: B.S Më: 21 tetor 2017 Në ora: 13:30
Ilustrim

Tre persona të dyshuar janë arrestuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në rrahje mes veti.

Si pasojë, lëndime kanë pësuar të dyshuarit dhe viktima prind i njërit nga të dyshuarit, të cilëve u është ofruar tretman mjekësor, përcjell Bota sot.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Zahat të Pejës dhe me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test