Korupsioni!

Kultura

Korupsioni!

Nga: Adem Bytyqi Më: 26 janar 2022 Në ora: 13:53
Adem Bytyqi

Edhe pse 

Shumë , 

Shumë me vonesë

Evropa e muar vesh

Kryeministri Kurti

Korupsioni me t'madhe 

Po e ndjek.

 

Me qeverinë aktuale 

Hajnia ka marrë fund

Hajnatë nuk kanë 

Vend tjetër

Për veqëse  n'burg.

 

Kështu zhvillohet ekonomija

Jetojnë më mirë qytetarët 

Lulëzon arsimi dhe dija

Çlirohet përgjithmonë

Kosova nga t'gjitha t'këqiat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat