Kumanovë: Sankcionohen 22 vozitës për tejkalim të shpejtësisë

Kumanova

Kumanovë: Sankcionohen 22 vozitës për tejkalim të shpejtësisë

Më: 23 dhjetor 2021 Në ora: 23:40
Foto ilustrim

Gjatë të enjtes SPB Kumanovë ka zbatuar aksion të përforcuar për kontrollimin e automjeteve.

Me këtë rast janë sankcionuar 22 vozitës për shkak të tejkalimit të shpjetësisë së lejuar.

Aksione të këtilla të përforcuara paralajmërohen të vazhdohen edhe ditëve në vijim.

Andaj SPB Kumanovë u apelon të gjithë pjesëmarrësve në trafik ti respektojnë rregullat në trafik dhe bashkërisht të kontribojmë për rrugë të sigurta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat