“Luftë” e ashpër mes hajnave të Prishtinës dhe komentuesve në Facebook - Bota Sot
“Luftë” e ashpër mes hajnave të Prishtinës dhe komentuesve në Facebook

Lajme

“Luftë” e ashpër mes hajnave të Prishtinës dhe komentuesve në Facebook

Më: 4 janar 2019 Në ora: 16:12
Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi

Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi, se janë në mesin e të kërkuarve nga policia për vjedhje të ndryshme në Prishtinë.

Ani pse janë bërë publik emrat e Kastriot Shalës dhe Leutrim Latifit, se janë në mesin e të kërkuarve nga policia për vjedhje të ndryshme në Prishtinë, ata po ekspozohen në rrjetet sociale.

Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi kanë marrë shumë komente negative nga përdoruesit e rrjeteve sociale, të cilët nuk i kanë kursyer nga përgjigjet me fjalë të rënda.

“Ahhh hajnin e nanen ta q*** se shpejt shihum ne burg kur te vish…”, thotë një komentues në një fotografi të Leutrim Latifit. Ndërsa për përgjigje është marrë Kastriot Shala, i cili thotë: “o jaran mena ra neve n dor n burg shpirtin pr qet luten komet qit n shëtitje”.

Dreqi nonen e banditit ta shker****. E mira e krejte kesaj osht qe m*** si ti heret a vone perfundojne me plumb ne balle. Ta p**** krejt Kosova vorrin bre m**, thotë një tjetër komentues.

“qka poma shan shokin a veq qe ju ka mshel fb ta q**sha grun a”, i replikon Shala.

Komentet tjera ua sjellim në foto.

Image

 

Krejt kjo ‘shfaqje në Facebook nga është bërë para 12 orëve.

Kujtojmë, se dy personat në fjalë po bëjë shaka me Policinë e Kosovës, bile ata mbrëmë janë shfaqur ‘live’ në Facebook.

Në videon e tyre dëgjohen duke thënë “hajdeni, pse s’po na kapni. Në qytet jemi s’jemi tu ik prej qytetit”.

Mirëpo, në bazë të videos që ata publikuan shihet se nuk janë në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...