​Mustafa nesër flet me shoqërinë civile për krizën - Bota Sot
​Mustafa nesër flet me shoqërinë civile për krizën

Lajme

​Mustafa nesër flet me shoqërinë civile për krizën

Më: 8 shkurt 2016 Në ora: 19:54

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa nesër merr pjesë në tryezën e organizuar me përfaqësues të mediave dhe të shoqërisë civile, ku do të diskutohet për zhvillimet aktuale në vend.

Kështu thuhet në një njoftim të Qeverisë së Kosovës. Takimi mbahet në ora 11:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...