Donika Kadaj: Kush tha që çmimet e shtrenjta në Shqipëri? - Bota Sot
Donika Kadaj: Kush tha që çmimet e shtrenjta në Shqipëri?

Lajme

Donika Kadaj: Kush tha që çmimet e shtrenjta në Shqipëri?

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 11:04
Donika Kadaj

Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj ndodhet për vikend në Shqipëri. Nga atje, Kadaj ka demantuar ata që po thonë se janë rritur çmimet në bregdetin shqiptar.

Deputetja nga Istogu ka treguar faturën me çmime të lira të pijeve të mëngjesit.

“Për të gjithë ata që po e sulmojnë turizmin shqiptar për çmime të larta. Kafe, ujë dhe lang veç 200 lekë.

Të dua Shqipëri” shkruan Donika Kadaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...