Pozicioni seksual pas të cilit po “çmenden” femrat - Bota Sot
Pozicioni seksual pas të cilit po “çmenden” femrat

Life style

Pozicioni seksual pas të cilit po “çmenden” femrat

Më: 16 janar 2019 Në ora: 21:09
Foto ilustrim

Shumë gra duanqë të trajtohen si një mbretëreshë nga partneri i tyre - dhe kjo shpesh mund të arrihet në dhomën e gjumit.

Dhe pjesa më e mirë është se nuk është e vështirë të ndihesh si mbretëreshë, pasi lëvizja seksuale është shumë e lehtë për të bërë.

Femra ulet prapa në këmbët e saj të shtrira dhe pak të hapura dhe përdor një nga krahët e saj për të prekur butësisht veten.

Image

Mashkulli pastaj ulet në gjunjë para saj, me krahët e tij pranë këmbëve dhe fytyrën pranë organit gjenital.

Gruaja mund ta udhëheqë atë në pozicionin që ajo dëshiron ose të rrijë dhe të shijojë momentin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...