Këto 5 femra të horoskopit janë më të rrezikshmet në dashuri - Bota Sot
Këto 5 femra të horoskopit janë më të rrezikshmet në dashuri

Life style

Këto 5 femra të horoskopit janë më të rrezikshmet në dashuri

Më: 21 janar 2019 Në ora: 08:07
Foto ilustrim

A jeni gati t’i zbuloni? Këtu janë shenjat zodiakale më të fshehta dhe të rrezikshme.

Dashi

S’është sekret për këdo që dashi është kokëfortë.

Mos u nxitoni ta hapni zemrën tuaj dhe tregoni sekretet tuaja.

Në fund të fundit, Dashi lehtësisht përdor pikat e dobëta nëse duhet të fitojë një luftë kundër jush.

Luani

Femrat e luanit nuk mund ta durojnë intrigën. Por në të njëjtën kohë me këto gra, nuk duhet të humbni vëmendjen tuaj:

Ata mund të sulmojnë në çdo kohë. Ata kërkojnë admirim të vazhdueshëm të vetes nga të tjerët.

Virgjëresha

Femrat e virgjëreshës janë shumë të turpshme, por ka diçka tërheqëse në to.

Ndonjëherë ata mund të tregojnë kundërshtimin e tyre, sidomos kur dikush dëshiron t’i korrigjojë ato, ose u thotë atyre të bëjnë diçka.

Në fund të fundit, ka vetëm dy mendime për ta: Mendimin e virgjëreshës dhe mendimin e gabuar.

Akrepi

Akrepi është një mik shumë i mirë. Por nëse keni shkelur në rrugën e akrepit, atëherë mos prisni mëshirë.

Ajo do ta kthejë jetën tuaj në një ferr të vërtetë dhe do të shikojë vuajtjet tuaja me interes.

Binjakët

Hmmm! Personalitete shumë interesante, por shpesh kanë një personalitet të dyfishtë.

Ndonjëherë ata janë shumë interesante dhe në raste të tjera mund të qëndrojnë duke ju parë drejt e në sy dhe nuk skuqen fare para asgjëje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...