Shtëpiza e përrallave: Shtëpiza nga druri prej 18 m katrorë në të cilën do të dashuroheni - Bota Sot
Shtëpiza e përrallave: Shtëpiza nga druri prej 18 m katrorë në të cilën do të dashuroheni

Life style

Shtëpiza e përrallave: Shtëpiza nga druri prej 18 m katrorë në të cilën do të dashuroheni

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

Nga druri, e parezistueshme dhe në zemër të natyrës, nuk mund të mos dashuroheni në shtëpizën të cilën po jua prezantojmë…

Kur arkitekti vendos që vetes dhe familjes së vet t’i ndërtojë strofull familjare, presim diçka të veçantë dhe natyrisht të rehatshme.

Kjo shtëpizë e mrekullueshme është pronë e familjes Myller, e cila e ka ndërtuar sikur të ishte nga përrallat, falë miqve dhe ndihmës së të gjithë anëtarëve.

Është ndërtuar nga paletat riciklueshme të drurit dhe, ajo që është më e rëndësishmja, është e ndriçuar nga të gjitha anët me dritë natyrale.

Në këtë shtëpi simpatike ka vend për të gjithë, ndërkaq nën krevate është lënë vend për sirtarë dhe vendosjen e gardërobës.

Edhe pse në shikim të parë duket e vogël, në këtë shtëpizë ka mjaft vend për gjithë familjen, e cila pushimin mund ta kalojë shumë rehat dhe bukur.

Familja Myller në këtë shtëpizë ka investuar 10 mijë euro dhe, pos që mund të kënaqen familjarisht, është e shkëlqyeshme edhe për dhënie me qira.

Në galeri shikoni fotot e kësaj shtëpize të drurit në zemër të natyrës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...