Shkoi në shtëpinë e bjondes që e njohu online, djalit i ndodhi më e keqja - Bota Sot
Shkoi në shtëpinë e bjondes që e njohu online, djalit i ndodhi më e keqja

Life style

Shkoi në shtëpinë e bjondes që e njohu online, djalit i ndodhi më e keqja

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 14:37
Foto nga takimi

Kujdes kur të njoftoheni me dike përmes rrjeteve sciale.

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale.

Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.

Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës.

Image

Avokati hyri brenda dhe ata nisën të ledhatoheshin, por kur në banesë hyri i dashuri me ngjyrë i vajzës, gjërat morën rrjedhë tjetër.

Ai i zbrazi xhepat avokatit dhe e uli në tokë të bënte pompa duke e pyetur se çfarë kërkonte ai me të dashurën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...