Ja 3 shenjat që e adhurojnë tradhtinë - Bota Sot
Ja 3 shenjat që e adhurojnë tradhtinë

Life style

Ja 3 shenjat që e adhurojnë tradhtinë

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Tradhtia është një ndër fenomenet më shqetësuese në një marrëdhënie. Ka persona që e falin tradhtinë por ka edhe persona që nuk e tolerojnë aspak.

Horoskopi na tregon se ka tre sheja të cilat e adhurojnë tradhtinë.

Ja kush janë këto shenja:

Binjakët

Binjakët nuk e duan rutinën, mirëpo nëse në lidhje ndiejnë që po i afrohen asaj kategorie, pa problem do të kërkojnë diçka të re te ndokush tjetër. Ndërsa Deshtë janë të drejtpërdrejtë.

Akrepi

Akrepat janë qenie shumë seksuale dhe dëshirojnë të përhapin dashurinë kurdo që u ofrohet mundësia, ndërkaq kjo më së shpeshti do të thotë edhe që do ta përhapin midis njerëzve me të cilët nuk janë në lidhje.

Shigjetari

Shigjetarët nuk munden ta imagjinojë jetën pa seks. Do të bëjnë tradhti, jo për shkak të emocioneve, por ekskluzivisht udhëhiqen nga libidoja. Shigjetarët nuk e shikojnë tradhtinë si akt amoral, por si sport të cilin thjesht patjetër duhet ta praktikojnë kohë pas kohe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...