Jeni pjesë e tyre? Zbuloni 5 shenjat më emocionale të horoskopit - Bota Sot
Jeni pjesë e tyre? Zbuloni 5 shenjat më emocionale të horoskopit

Life style

Jeni pjesë e tyre? Zbuloni 5 shenjat më emocionale të horoskopit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:57
Foto ilustruese

Vendi i 5: Virgjëresha

Kur diçka në botë nuk shkon në rrugën e duhur, Virgjëreshat janë plagosur emocionalisht. Ato besojnë fuqishëm se çdo vepër e mirë duhet të shpërblehet, ndërsa të këqijat duhet të ndëshkohen ashpër. Prandaj, është e padurueshme e dhimbshme që ata të përballen me padrejtësitë e jetës.

Vendi i 4: Dashi

Përfaqësuesit e kësaj shenjeje marrin çdo reagim emocional personalisht, pasi ata besojnë se gjithmonë duhet të kemi gjithçka nën kontroll. Dhe nëse për ndonjë arsye ata nuk mund ta marrin këtë kontroll, ata bëhen një tërbim.

Vendi i tretë: Peshorja
 

Kjo shenjë e zodiakut gjithmonë do të donte lumturinë e të gjithëve. Prandaj, përveç të afërmve, Peshorja është e gatshme të marrë përzemër çdokënd, madje edhe të huajt.

Vendi i dytë: Peshqit

Këta njerëz ndryshojnë rrënjësisht nga të tjerët për shkak të mungesës së vetëbesimit, edhe pse mund ta fshehin shumë mirë. Megjithatë, edhe nëse veprojnë, kjo nuk i pengon ata të përdorin ndonjë kritikë, madje edhe më të voglin, të fajësojnë dhe veten e tyre.

Vendi i parë: Gaforrja

Përfaqësuesit e kësaj shenje janë fjalë për fjalë të mbingarkuara nga emocionet. Gjendja e tyre mund të ndryshojë njëqind herë në ditë për shkak të komenteve dhe kritikave të padrejta të dikujt. Lajm i mirë është se reagimet ndaj përvojave pozitive janë po aq të forta!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...