Stilisti i talentuar e dëshmon se çdo grua mund të jetë mbretëreshë - Bota Sot
Stilisti i talentuar e dëshmon se çdo grua mund të jetë mbretëreshë

Life style

Stilisti i talentuar e dëshmon se çdo grua mund të jetë mbretëreshë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:09
Stil

Konstatin Bogomolov është dizajner dhe artist i talentuar nga Riga.

Ai ka një “shkollë bukurie” ku i fton të gjitha llojet e femrave për t’u bërë modelet e tij, duke filluar nga studentet e deri te gratë e pensionuara.

Me ndihmën e studentëve të tij, ai bën mrekulli!

Konstatini e shfrytëzon njohurinë e tij të psikologjisë për të bërë diçka më shumë se veçse rregullim – ai krijon një imazh të ri bazuar në profesionin dhe personalitetin e secilës grua.

Ai iu ndihmon subjekteve të ndihen më shumë femërore dhe të kenë vetëbesim më të lartë.

Më poshtë i keni vetëm disa shembuj të punës së Konstantinit, ku mund ta shihni se me veshjen dhe grimin e duhur, çdo grua mund të shndërrohet në mbretëreshë dhe inspirim për tjerët! 
 

Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...