Mit apo realitet mbi personalitetin tuaj? - Bota Sot
Mit apo realitet mbi personalitetin tuaj?

Life style

Mit apo realitet mbi personalitetin tuaj?

Nga: A.H Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:57
Personalitet

Nëse një person fle shumë, ai/ajo është i pikëlluar. Lotët nuk vijnë kur ju mungon një person, mirëpo kur dëshironi që të mos ju mungojë ai person.

Dashuria nuk fillon në mëngjes dhe nuk mbaron në mbrëmje. Fillon atëherë kur nuk keni nevojë për të dhe përfundon kur keni nevojë për të më së shumti, transmeton Bota sot

Nëse dikush nuk qan, ai/ajo është i dobët. Sa më të lumtur që jeni, aq më pak gjumë keni nevojë të bëni për të funksinuar siç duhet. Pikëllimi e shton nevojën e gjumit. Nëse dikush bëhet nervoz me gjëra të vogla, do të thotë që ai person ka nevojë për dashuri.

Nëse dikush ha shumë në çdo kohë që mundet, do të thotë që ai person është në tension.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...