Si ta kuptoni cili model thonjsh ju shkon përshtat formës së gishtit - Bota Sot
Si ta kuptoni cili model thonjsh ju shkon përshtat formës së gishtit

Life style

Si ta kuptoni cili model thonjsh ju shkon përshtat formës së gishtit

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 21:00
Foto

Guida e mëposhtme do t’ju ndihmojë të zgjidhni jo vetëm modelin e duhur, por ndoshta dhe dizajnin më të bukur.

Zgjidhni formën që ju shkon me duart. 
Thonj të rrumbullakosur
Kjo formë është për vajzat që duan thonj të shkurtër. 
Thonjtë katrorë 
Është forma idelae për manikyr French. 
Stiletto
Kjo formë thoi shkon shumë tek duart me gishta të shkurtër.

Formë bajame
Kjo është forma më e dëshiruar nga vajzat 
Kator Oval
Thonjtë në këtë formë ju lejojnë të bëni çdo punë dhe nuk do t’ju shqetësojnë. Në të njëjtën kohë, duart do të ngjajnë bukur
Forma nr.6: Balerinë
Thonjtë mund t’i limoni në këtë formë, kur keni ndonjë rast të veçantë. Është një model që nuk është i përshtatshëm për përditshmërinë tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...