Shenjat e Horoskopit që janë të zjarrtë në seks mes tyre por nuk mund të dashurohen - Bota Sot
Shenjat e Horoskopit që janë të zjarrtë në seks mes tyre por nuk mund të dashurohen

Life style

Shenjat e Horoskopit që janë të zjarrtë në seks mes tyre por nuk mund të dashurohen

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 06:48
Ilustrim

Nuk ndodh gjithnjë të biesh në dashuri me njeriun me të cilin bën seks fantastik.

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Meqë jemi këtu, flasim pak për shenjat që kanë kimi të paparë me njëri tjetrin në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar.

Binjakët – Dashi

Ata do ta dallojnë me lehtësi njëri tjetrin në një festë dhe do flirtojnë gjithë natën. Të dy janë pasionantë, të çmendur dhe të dhënë pas qejfit spontan. Të dy duan të jenë qendra e vëmendjes, prandaj nata do të jetë aq e zjarrtë sa s’e përfytyroni dot.

Gjithsesi marrëdhënia e tyre s’do të shkojë shumë larg pasi si Dashi ashtu dhe Binjakët do ta kalojnë pjesën më të madhe të kohës duke u zënë se kush do të dominojë i pari.

Ujori – Shigjetari

Seksi mes të dyve është fantastik. Të dhënë pas aventurës, Shigjetari do dikë që t’i mbajë të interesuar dhe kush më mirë se Ujori e bën këtë? Lidhje serioze? Jo dhe jo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat