Thashethemet, ana e errët e jona - Bota Sot
Thashethemet, ana e errët e jona

Life style

Thashethemet, ana e errët e jona

Më: 15 janar 2020 Në ora: 21:12

Thashethemet janë ai fenomeni i shpifur kronik që assesi nuk shqitet nga realiteti ynë. Sado që shprehim neverinë tonë ndaj tyre, ato vazhdojnë të lulëzojnë. Në këtë audio editorial tërësisht spontan, të realizuar enkas për Revista Class, shkrimtari Albatros Rexhaj flet për thashethemet si atentate brutale ndaj personalitetit të tjetrit si dhe për nevojën që ndryshimi të fillojë nga vetë ne.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat