Trendet më të bukura për manikyrin vjeshtor që janë aq të bukura sa do të fillojnë gjatë verës - Bota Sot
Trendet më të bukura për manikyrin vjeshtor që janë aq të bukura sa do të fillojnë gjatë verës

Life style

Trendet më të bukura për manikyrin vjeshtor që janë aq të bukura sa do të fillojnë gjatë verës

Më: 21 maj 2020 Në ora: 13:59
Foto Ilustrim

Vjeshta duket se është shumë larg dhe të mendosh për trendet e asaj stine duket e gabuar.

Përveç se, nuk është kështu. Sepse deri në momentin që do të heqësh rrobat e motit të ngrohtë dhe do të fillosh të veshësh xhupa, këto trende të thonjve do të jenë bërë tashmë trend që nga fundi i verës.

Në mënyrë që të mos mbeteni mbrapa shijoni këto ide të mrekullueshme për manikyrin dhe bëhuni gati ta aplikoni edhe ju.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat