Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon

Life style

Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon

Më: 28 maj 2020 Në ora: 13:25
Foto Ilustrim

Është gjithmonë me rëndësi të zgjedhni çantën e duhur, por ndonjëherë është shumë e vështirë.

Edhe këtë vit ka shumë çanta të reja në treg dhe mund të jetë e vështirë të bëni zgjedhjen e duhur.

Nëse ju duhet inspirim këto janë disa nga çantat që do jenë në trend këtë sezon.

Image
Chanel 1.
Image
Chanel 2.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat