Shenjat e Horoskopit nuk “pranojnë” të rriten - Bota Sot
Shenjat e Horoskopit nuk “pranojnë” të rriten

Life style

Shenjat e Horoskopit nuk “pranojnë” të rriten

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 06:04
Ilustrim

Astrologët i konsiderojnë shenjat e mëposhtme të horoskopit si njerëz që nuk rriten kurrë pavarësisht viteve që kalojnë.

Binjakët

Një dashnor vërtet dinamik, sportiv, shoqëror dhe që nuk përbuz për të fituar një popullaritet të caktuar. Simpatia e tij e lindur e bën atë një shoqërues të përsosur për ahengje, mbrëmje dhe udhëtime. Pak më pak të përsosur si një partner jete që kërkon ndjeshmëri dhe një ndjenjë të madhe përgjegjësie.

Gaforrja

Shenja e Gaforres është veçanërisht emocionuese dhe kjo shpesh e bën atë kapriçoze. Të lindurit e kësaj shenje duhet të sigurohen vazhdimisht, të mbështeten, të kenë familjen përreth. Si një fëmijë, ata do të mbeten të tillë pavarësisht viteve që kalojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat