Detaje në jakën tuaj që do ta bëjnë këmishën të duket unike dhe e jashtëzakonshme - Bota Sot
Detaje në jakën tuaj që do ta bëjnë këmishën të duket unike dhe e jashtëzakonshme

Life style

Detaje në jakën tuaj që do ta bëjnë këmishën të duket unike dhe e jashtëzakonshme

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:25
Foto ilustrim

Sot ne lehtë mund të ndryshojmë jakat tradicionale të bardha dhe trekëndëshe në diçka më origjinale.

Macet, fluturat, valë deti dhe shumë mundësi të tjera mund ta bëjnë këmishën tuaj më të veçantë.

Ka aq shumë mundësi, sa që çdo ditë mund të zgjidhni një të re dhe kurrë nuk duhet të përsërisni të njëjtën.

Më poshtë gjeni disa ide të cilat mund t’i përdorni, të treguara nga.

Image
Image
Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat