Rregulla shtatë minutëshe: Me këtë ushtrim do të keni këmbë të skalitura për të cilat të gjithë do të kthejnë shikimin nga ju! - Bota Sot
Rregulla shtatë minutëshe: Me këtë ushtrim do të keni këmbë të skalitura për të cilat të gjithë do të kthejnë shikimin nga ju!

Life style

Rregulla shtatë minutëshe: Me këtë ushtrim do të keni këmbë të skalitura për të cilat të gjithë do të kthejnë shikimin nga ju!

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Shumica pajtohen që këmbët janë atuja kryesor femërore. Prandaj fillojani menjëherë këtij ushtrimi dhe skalisni këmbët tuaja deri në perfeksion

Kjo do t’ju gëzojë, nuk ju janë të nevojshme kurrfarë dietash rigoroze apo treningë të rënde.

E gjitha që ju është e nevojshme janë 7 minuta në ditë dhe këmbët do të formësohen dhe do t’ju bëhen të bukura.

Është shumë me rëndësi ta aktivizoni grupin e vërtetë të muskujve, në mënyrë që efekti të jetë i plotë.

Me praktikimin e këtyre ushtrimeve, 6 herë në javë, në afat prej një muaji do të vëreni rezultatet e para.

Çdokush mund t’i ndajë aq kohë, apo jo?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat