Se si do të mbahen këtë verë bluzat e bardha, këtë na e tregoi Kate Middleton!

Life style

Se si do të mbahen këtë verë bluzat e bardha, këtë na e tregoi Kate Middleton!

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 11:34
Kate Middleton

Kate Middleton ka qenë mjaft aktive online gjatë periudhës së pandemisë. Por perveç mesazheve të ngrohta që ajo ka përcjellë, mjaft vëmendje kanë marrë edhe veshjet e saj ( si gjithmonë).

Një prej elementëve që ra shumë në sy ishte bluza e bardhë, që më teper ishte bluzë-këmishë, dhe që duket na tregon qartë trendin e kësaj vere.

Bluza e bardhë e sezonit është me ornamente e mbi të gjithë, qëndisma lulesh.

Image
Kate Middleton
Image
Modelja

E lehtë për tu kombinuar, ajo përcjell në të njëjtën kohë sa thjeshtësi, aq edhe elegancë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat