5 gjëra klasike që gocat franceze nuk i ndajnë asnjë dimër!

Life style

5 gjëra klasike që gocat franceze nuk i ndajnë asnjë dimër!

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 12:56
Foto ilustrim

Ka shumë pak qytete europiane që na frymëzojnë për stilin, trendet dhe elemente klasike, siç e bën Parisi. Francezet shquhen për elegancën dhe finesën e tyre në veshje dhe mbi të gjitha për kombinimet me gjëra që nuk kanë kohë. Si këto elementë që do të shihni në vijim.

1. Këpucët chunky

2. Pallto prej pellushi

3. Xhaketa me rrip në mes

4. Xhaketa oversize

5. Çizme mbi gju

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat