Gruaja 44-vjeçare braktis burrin dhe fëmijët për një djalë 14 vite më të ri se ajo - Bota Sot
Gruaja 44-vjeçare braktis burrin dhe fëmijët për një djalë 14 vite më të ri se ajo

Life style

E martë, 16 tetor 2018

Gruaja 44-vjeçare braktis burrin dhe fëmijët për një djalë 14 vite më të ri se ajo

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 06:20
Heidi Hepworth dhe Mamadou 'Salieu' Jallow

Një nënë 44-vjeçare braktis 3 fëmijët e saj dhe bashkëshortin me të cilin kishte 23 vite martuar për një djalë 14 vite më të ri se ajo.

Heidi Hepworth, 44 vjeçe, nga West Boldon, South Tyneside të Britanisë së Madhe, thotë se ka gjetur dashurinë e vërtetë me të riun nga Gambia, Mamadou 'Salieu' Jallow, 30-vjeç.

Dashuria e tyre nisi nëpërmjet komunikimit në rrjetet sociale.

“Ne komunikuam për 3-4 muaj. Martesa ime kishte mbaruar. Kam qenë ende e martuar kue komunikonim me Mamadou 'Salieu' Jalloë. Më pas vendosa të largohem dhe u takova me Salieu”, ka rrëfyer ajo.

Ajo tregon se Salieu nuk e dashuron për përfitime financiare.

“Ai nuk dëshiron asgjë, sepse ka tre biznese. Ne kemi gjetur dashurinë e vërtetë”, shprehet ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test