50-vjeçarja nga Tirana kap burrin me një tjetër, përgjigjja e tij e lë pa fjalë - Bota Sot
50-vjeçarja nga Tirana kap burrin me një tjetër, përgjigjja e tij e lë pa fjalë

Life style

50-vjeçarja nga Tirana kap burrin me një tjetër, përgjigjja e tij e lë pa fjalë

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:20
Ilustrim

Tradhëtitë në çift duket se po bëhen gjithnjë e më të zakonshme, ndërkohë gratë shqiptare vijojnë të jenë të nënshtruara.

Një rast i tillë ishte sot në emisionin “Aldo Morning Show” ku një grua tregoi tradhëtinë e burrit. Ela nga Tirana tha se vetëm dy ditë më parë kishte kapur bashkëshortin duke folur me një tjetër dhe se veprimi i tij e kishte fyer. Menjëherë pas saj disa gra të tjera kanë telefonuar dhe kanë treguar historitë e tyre dhe shprehen se vijojnë të qëndrojnë me burrat pavarësisht tradhtive.

“Jam Ela nga Tirana. Kisha një problem që doja ta tregoja, është hera e parë që flas dhe kam emocione. Unë jam 50 vjeç dhe burri 60-të. Ai ka qenë burrë ideal për mua dhe më vjen keq që ai ma punoi kështu. Kam vjehrrën sëmurë dhe po flinim te shtëpia e saj, nga ora 01:00 e mëngjesit ngrihem për në banjo dhe dëgjoj burrin që po fliste në telefon me një tjetër. E pranoi që po fliste me një tjetër. Nuk i thash asgjë, ai mi ka plotësuar të gjitha dhe tani ndihem shumë e fyer.

“Është e momentit më tha”. Unë nuk u acarova dhe nuk bërtita, vetëm u ndjeva shumë keq. Unë s’ia kam thënë asnjeriu këtë, ka vetëm dy ditë që ka ndodhur”, tha Ela.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...