Po vdes tu futem në krevat: Vjehrra me dashnorin seks me britma dhe unë “pa” burrë i dëgjoj pas… - Bota Sot
Po vdes tu futem në krevat: Vjehrra me dashnorin seks me britma dhe unë “pa” burrë i dëgjoj pas…

Life style

Po vdes tu futem në krevat: Vjehrra me dashnorin seks me britma dhe unë “pa” burrë i dëgjoj pas…

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:04
Ilustrim

Kam problem me vjehrrën time. Me aq sa kam lexuar kam kuptuar se ka shumë nuse të reja që kanë probleme me vjehrrat e tyre. Por, në të njëjtën kohë kam lexuar histori nusesh, të cilat ankohen kot më kot. Nëse vjehrra kujdeset shumë për fëmijët, ato ankohen pse kujdeset, nëse nuk kujdeset thonë pse nuk kujdeset. Duket sikur është e shkruar që marrëdhënia vjehërr-nuse të shkojë gjithmonë keq…

Unë për vete jam vajzë, teze, kunatë, motër dhe nuse, nënë ende jo. Nuk e di se si do të reagoj kur të kem fëmijë, por nuk mendoj se do të reagoj ashpër ndaj vjehrrës si disa nuse që njoh. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat.

Menjëherë kalon, sepse ajo është nënë dhe gjithmonë tërhiqet më shumë një nënë se sa një vjehërr. Është normale.

Por, vjehrra ime, në të vërtetë, po i bën gjërat sa më mirë që ka mundësi. Jam unë ajo që jam shumë kërkuese dhe nuk më pëlqejnë ndryshimet. Fakti është se ne jemi një familje e bashkuar. Falë gjyshes sime drekojmë pothuajse çdo fundjavë me kushërinjtë, jemi të gjithë të së njëjtës moshë dhe sa herë që takohemi kënaqemi shumë me njëri-tjetrin. Por, kjo nuk do të thotë se nuk ka edhe konflikte të vogla

Vjerra ime eshtë e divorcuar dhe ka zënë një të dashur pothuajse pak më të ri se veten.Kjo mua nuk më shqetëson dhe nuk do t’ja tregojë kurrë tim shoqi ,por mua më shqetson dhe më josh diçka tjetër. Unë i dëgjojë gjithmonë kur bejnë sekse, sepse ata flejnë në dhomën poshtë nesh, kur burri im nuk është në Tiranë dhe unë jam e vetme në krevat. Më kap epshi kur dëgjojë vjerren që i thotë me pasion : më kënaqe mos ma nxirrë nga b….a. O zot! Në atë kohë fillojë të masturbohem me gishta dhe prishem në një kohë me ta.

Nganjëherë jam gati të futem në dhomë e xhveshur, pa të mbathura dhe të pres radhën, për të bërë seks anal, gjë që se kam bërë kurrë me burrin tim.Megjithatë unë mezi pres të iki burri dhe të dëgjoj vjerrën duke bë bërë seks, sepse masturbim me klithmat e saj më kënaq pa masë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat