Plas sherri mes katër vajzave dhe një çifti - Bota Sot
Plas sherri mes katër vajzave dhe një çifti

Life style

Plas sherri mes katër vajzave dhe një çifti

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 10:12
Pamje nga video

Një çift duket se është zënë keq me katër vajza të tjera.

Në video shihet se zënka fillon mes vajzave pastaj vazhdon edhe me djaloshin i cili mundohet ta mbrojë të dashurën e tij.

Ai madje e godet njërën nga vajzat, me ç’rast zgjon reagim të ashpër tek vajzat tjera të cilat i hidhen në sulm.

Shikoni videon më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test