Si të visheni bukur edhe kur jeni në pritje të ëmbël - Bota Sot
Si të visheni bukur edhe kur jeni në pritje të ëmbël

Life style

Si të visheni bukur edhe kur jeni në pritje të ëmbël

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 15:18
Foto ilustrim

Nëse jeni në pritje të një fëmije, por keni probleme me zgjedhjen e veshjeve, nuk duhet të stresoheni.

Ka shumë veshje të cilat iu bëjnë të dukeni bukur, pavarësisht se trupi juaj pëson ndryshime nga dita në ditë.

Nëse keni dilema për veshjen tuaj, atëherë nevojitet marrja e disa këshillave nga personazhet VIP.

Një ndër to është edhe këngëtarja Katherine Jenkins, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Andrew Levitas.

Këtë të shtunë, bukuroshja edhe pse në pritje të ëmbël, është shfaqur mjaft elegante.

Duke qenë se temperaturat ishin nën zero, këngëtarja 37-vjeçare kishte zgjedhur një pallto ngjyrë lejla me rrip rreth belit, pantallona të zeza dhe një palë çizme të shkurtra.

Katherine Jenkins kurorëzoi dashurinë e saj me partnerin në shtator të vitit 2014 në Londër, ndërsa në shtator të 2017 ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Aaliyah Reign.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test