"E dua të dashurën time, por ajo ndryshon kur.." - Bota Sot
"E dua të dashurën time, por ajo ndryshon kur.."

Life style

"E dua të dashurën time, por ajo ndryshon kur.."

Nga: B.S Më: 13 mars 2018 Në ora: 15:49
Ilustrim

E dashura psikologe: Në jetën tonë të përditshme, e dashura ime është e ëmbël dhe e dashur.

Por karakteri i saj ndryshon krejtësisht kur shkojmë në pushime.

Unë jam 27 vjeqar dhe ajo 28. Unë jam me të për gati tre vjet dhe kjo ndodhë sa herë shkojmë bashkë në pushime.

Ajo bëhet e quditshme me mua dhe e humbet durimin pa asnjë arsye.

Në gati u ndamë në një udhëtim në Berlin, sepse një vend që donte të shihte nuk ishte i hapur atë ditë. Mënyra se si ajo reagoj shkatërroj vendqëndrimin tnë.

Ajo dëshiron të rezervojë një udhëtim në Marok.

Është një vend që unë do të doja të shkoj, por unë jam duke filluar të mëndoj se nuk do të kaloj një pushim atje me të.

E dua shumë, por koha imë është e qmuar dhe unë nuk dua që ajo ta prishë përsëri.

Psikologia përgjigjet: Duket sikur është dikush që pëlqen të jetë në qendër të ngjarjeve, madje shumë.

Sugjeroj që ajo të gjej një mënyrë për tu clodhur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test