Vetëm pesë minuta ushtrime në këtë mënyrë mjafton që sërish të keni muskujt në formë pllakash - Bota Sot
Vetëm pesë minuta ushtrime në këtë mënyrë mjafton që sërish të keni muskujt në formë pllakash

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Vetëm pesë minuta ushtrime në këtë mënyrë mjafton që sërish të keni muskujt në formë pllakash

Më: 14 maj 2018 Në ora: 09:41
Çdo person dëshiron të ketë bark të rrafshët, por jo edhe stërvitje intensive.

Me vetëm pesë minuta stërvitje të këtillë do të arrini efektin sikur të kishit ushtruar një orë të plotë.

Në video-xhirim është treguar hollësisht tërë stërvitja, si edhe kohëzgjatja e pushimit.

Megjithatë, mjafton të zgjidhni ndonjë ndër këto ushtrime dhe në bark do të keni muskuj të përsosur.

Çdo person dëshiron të ketë bark të rrafshët, por jo edhe stërvitje intensive.

Prandaj po ju rekomandojmë të zgjidhni stërvitjen e cila më së shumti ju përshtatet dhe ta bëni gjithsej 5 minuta në ditë, ndërkaq rezultatet do të jenë të mrekullueshme.

Nëse keni forcë dhe kohë, mund të provoni të bëni edhe komplet stërvitjen, mirëpo kini kujdes frymëmarrjen e drejtë dhe pushimin e rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test