Nusja shtang dasmorët, nis dasmën me twerk - Bota Sot
Nusja shtang dasmorët, nis dasmën me twerk

Life style

E martë, 16 tetor 2018

Nusja shtang dasmorët, nis dasmën me twerk

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 19:06
Pamje nga videoja

Një nuse nga Teksasi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të mirëpritur të ftuarit e saj në dasmë.

Stephanie Payne mund të ketë ecur për në altar me fustanin e bardhë, por kur erdhi momenti i vëmendjes, ajo bëri një ndryshim total.

Payne hyri në sallë me pantallona të zeza dhe një kanatiere të shkurtër duke bërë kërcimin provokues “twerk”, ndërkohë që në fytyrë mbante një maskë.

E veshur me një palë çizme të gjata, kërcimin e përfundoi duke bërë sparkatën në mes të sallës.

Të ftuarit u shtangën nga kjo performancë dhe video u publikua në rrjete sociale duke u bërë virale.

Nusja tha se erdhi me këtë surprizë pasi donte që bashkëshorti dhe të ftuarit të shjonin “një shfaqje të bukur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test