E doni penisin të ngritur gjithmonë? Hani këto ushqime… - Bota Sot
E doni penisin të ngritur gjithmonë? Hani këto ushqime…

Life style

E doni penisin të ngritur gjithmonë? Hani këto ushqime…

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 18:20
E doni penisin të ngritur gjithmonë? Hani këto ushqime…

Giacomo Casanova është ndër dashnorët më të njohur dhe shpeshherë ka thënë se, nëse dëshironi të keni ereksione të mira, ju duhet t’i konsumoni ushqimet e duhura që e kanë aftësinë t’ua ngritin nivelet e libidosë.

Prandaj, për të pasur ereksione më të gjata dhe më të forta, rekomandohet që ushqimet e listuara më poshtë t’i përfshini në djetat tuaja.

Ka studime të cilat kanë zbuluar se kur është fjala për vlerat ushqyese të një mashkulli aktiv seksualisht, ushqimi duhet të jetë i mbushur me vitaminë A, B dhe E.

Pra, nëse dëshironi ta përmirësoni impotencën, ushqimet që i konsumoni duhet të kenë nivele të kënaqshme të proteinave, kalciumit, kolesterolit, kaliumit dhe fosforit.

Kjo është lista me ushqimet që duhet t’i përfshini çdo ditë në dietën tuaj:

– Limoni

– Portokalli

– Bananet

– Mandarina

– Mjalti

– Arrat

– Djathi

– Kosi

– Hudhra

– Qepa etj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...