Ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit - Bota Sot
Ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit

Life style

Ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Në dimër është edhe më e madhe dëshira për të patur flokë të shëndetshëm, voluminozë dhe me ngjyra që bien në sy. Cilat janë më të pëlqyerat e këtij sezoni? I gjeni më poshtë!

Ombret nuk do të ikin kurrë nga moda. Nëse jeni shumë brune, ky konstrast bën për ju!

Bjonde në mjalt. Kjo është prova se kjo ngjyrë mund të përshtatet fare mirë si në verë ashtu dhe dimër.

Fiksojeni mirë këtë nuancë kaq natyrale. Eshtë trendi i momentit.

Duket sikur ngjyra e ndezur portokalli është vetëm për kuqaloshet natyrale, por jo. Thjesht merrni këtë foto dhe tregojani parukieres suaj shkruam cosmopolitan, shkruan Albeu.

Nëse u mërzitët nga bjondllëku legjendar, provoni ngjyrën rozë. Mund të dukeni chic edhe duke tërhequr vëmendjen maksimale!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...