Policia në Ohër zbulon një sasi të madhe të mjeteve piroteknike - Bota Sot
Policia në Ohër zbulon një sasi të madhe të mjeteve piroteknike

Maqedonia

Policia në Ohër zbulon një sasi të madhe të mjeteve piroteknike

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 13:35
Ilustrim

Policia e Ohrit ka zbuluar dhe konfiskuar rreth 13.000 copë të mjeteve piroteknike nga I.SH. (44) nga Ohri.

SPB Ohër sot deklarojnë se mjetet piroteknike janë zbuluar gjatë kontrollit në shtëpinë e I.SH. në rrugën “Goce Dellçev”, ndërsa pastaj edhe në shitoren e tij në Tregun e Qytetit në Ohër.

Pas kompletimit të dokumenteve të ngjarjes, SPB Ohër kundër I.SH, ka ngritur padi këshilluese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...