Ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë - Bota Sot
Ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë

Maqedonia

Ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 18:52
Foto ilustrim

Sot nga ora 16:30 është vendosur ndalesë komunikacioni për makinat e rënda në rrugën Dibër-Strugë.

Siç njoftojnë nga ndërmarrja publike “Rrugët e Maqedonisë”, komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet kryesisht në korsi të lagështa, në vende vende me mbetje të borës pas ndërhyrjes së shërbimit për pastrimin e borës.

“Rrugët e Maqedonisë” ju bëjnë apel të gjithëve të vozisin me vëmendje dhe ta përshtatin shpejtësinë e automjetit sipas kushteve të rrugës.

Qytetarët mund të marrin më shumë informacione në telefoni 02/ 25 61 502 apo ta vizitojnë web faqen www.makedonijapat.mk.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...