Sulmohet fizikisht gazetarja e Kanal 5 - Bota Sot
Sulmohet fizikisht gazetarja e Kanal 5

Maqedonia

Sulmohet fizikisht gazetarja e Kanal 5

Më: 19 janar 2019 Në ora: 21:14
Mirjana Mirçevska-Jovanoviq

Në spitalin e Shkupit, gazetarja e Kanal 5, Mirjana Mirçevska-Jovanoviq ka përfunduar me lëndime në krah dhe në qafë nga shtyrjet dhe tërheqjet e befasishme që ndodhën qendër të Shkupit, ku ekipet e gazetarëve kanë raportuar për shënimin e festës fetare

Mirçevska-Jovanoviq, siç publikoi Kanal 5, nga ana e të punësuarve të një kompanie sigurimesh është shtyrë, dhe hequr zvarrë dhe për këtë arsye ka përfunduar në spitalin e qytetit me lëndime në dorë dhe qafë.

Kanal 5 njoftoi se do të ngrit padi penale deri te prokuroria dhe policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...