Dy kumanovar ia vjedhin babait të tyre në shtëpi 20.000 dollar dhe 400.000 den - Bota Sot
Dy kumanovar ia vjedhin babait të tyre në shtëpi 20.000 dollar dhe 400.000 den

Maqedonia

Dy kumanovar ia vjedhin babait të tyre në shtëpi 20.000 dollar dhe 400.000 den

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:05
Para Denar

SPB Kumanovë ka ngritur padi penale kundër I.S.(29) dhe A.S.(17), dytë nga Kumanova për shkak të ekzistimit të dyshimeve për kryerjen e veprës penale “ vjedhje "

e 30.01.2019 rreth orës 16.00 të paditurit kanë kryer një vjedhje në shtëpinë e babait të tyre R.S.(65) në rrugën “Dragi Shutevski” ku ia kanë vjedhur 20.000 dollar dhe 400.000 denar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...