Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 08:07
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohët.

Nga pjesë të ndryshme të vendit do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale do të jetë minus një gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë 18 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...