Shilegov: Problemi me Drisllën, pas presidencialeve - Bota Sot
Shilegov: Problemi me Drisllën, pas presidencialeve

Maqedonia

Shilegov: Problemi me Drisllën, pas presidencialeve

Më: 17 mars 2019 Në ora: 16:20

Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, në një intervistë për Alsat edhe një herë tha se problemi me Drisllën dhe koncesionerin do të merr fund pas zgjedhjeve presidenciale. Tha se me ardhjen e tij në krye të Shkupit ka marrë një sërë masash për të ulur nivelin e ndotjes së ajrit. Si kryetar i BNJVL-së ka mirëpritur shlyerjen e borxheve për komunat nga ana e Qeverisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...