Spasovski: I kemi marrë të gjitha masat për zgjedhje fer dhe demokratike - Bota Sot
Spasovski: I kemi marrë të gjitha masat për zgjedhje fer dhe demokratike

Maqedonia

Spasovski: I kemi marrë të gjitha masat për zgjedhje fer dhe demokratike

Më: 21 mars 2019 Në ora: 23:41
Oliver Spasovski

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, sot në një emision në Tv24 tha se MPB i ka marrë të gjitha masat që zgjedhjet presidenciale të jenë fer dhe demokratike.

Ai tha se nuk ka asnjë dyshim për prishje të gjendjes së sigurisë në këtë periudhë.

“Pres të mos kemi rreziqe serioze në këtë aspekt dhe në këtë mënyrë të tregojmë një shkallë të lartë të kulturës politike”, tha Spasovski.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...