Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin - Bota Sot
Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin

Maqedonia

Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:42
Zaev dhe Mickoski

Për sot në emisionin ‘Vetëm e vërteta’ në Kanal5 është paralajmëruar dueli televiviz mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kreut të opozitës Hristijan Mickoski me fillim në ora 18:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...