Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 18 prill 2019 Në ora: 08:21
Ilustrim

Moti do të jetë me vranësira dhe i ndryshueshëm me reshje të shiut të kohëpaskohshme.

Temperatura e mëngjesit do të jetë në intervalin nga -1 deri 7 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të lëvizë prej 12 deri 20 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut ku temperatura maksimale do të arrijë deri 18 gradë celsius.

Nga ditë e premte në fundjavë moti do të jetë kryesisht i ngrohtë ndërsa nga dita e hënë pritet të ketë përsëri reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...