Padi penale për 28-vjeçarit nga Gjevgjelia, akuzohet për prodhim dhe shitje të heroinës - Bota Sot
Padi penale për 28-vjeçarit nga Gjevgjelia, akuzohet për prodhim dhe shitje të heroinës

Maqedonia

Padi penale për 28-vjeçarit nga Gjevgjelia, akuzohet për prodhim dhe shitje të heroinës

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:22
Policia

Zyra e jashtme për krim në Gjevgjeli ka ngritur padi penale kundër personit A.SH. (28) nga Gjevgjelia, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitje të substancave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Me datën 29.11.2018 në Gjevgjeli policia gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit, ka gjetur dhe konfiskuar heroinë dhe mbetje të heroinës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...