Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës - Bota Sot
Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës

Maqedonia

Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës

Më: 21 prill 2019 Në ora: 20:46
Hekuran Duka

Zgjedhjet e mbajtura lokale sot në komunën e Dibrës ku në garë kanë qenë kandidatët e BDI-së Hekuran Duka dhe ai i ASH-së Arben Agolli kanë kaluar në mënyrë të qetë dhe shumë demokratike edhe pse dalja e votuesve nuk ka qenë në nivel të kënaqshëm.

Megjithatë, nga burime jozyrtare mëson se Hekuran Duka kandidat i BDI-së është në epërsi kundrejt kandidatit të ASH-së Arben Agolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...